MST

BİZE ULAŞIN    444 2 767
5 PLUS SERİSİ
İLERİ TEKNOLOJİYLE ÜRETİM...

3 boyutlu işleme kapasiteli rosot kaynağı ile hatasız kaynak tekniği.

Üstünlüğü tartışılmaz üç boyutlu Robot Kaynak tekniği ile işlenen ağır hizmet tipi yekpare [l] şase

Şase dahil bütün parçaların boyanabildiği, futbol sahasından daha uzun, dış etken- lerden korunmuş, tam kapalı boya kabini.

Susturucu hacmi 14,5 litre. Güçlendirilmiş eksible egzost, susturucudan bağımsız şase üzerine monteli venturi sistem çıkış borusu. Motor sıcaklığının yeni venturi sistem ile dışarı atılması sonucu,60 dereceye varan sıcaklıklarda dahi sorunsuz çalışma.

Alman kalite normlarında su ve tozdan etkilenmeyen otomotil tipi jaklı sistem kablo serimi.

GÜÇ VE PERFORMANS...

Yeni seri M542 Plus ve M544 Plusın performansı verimlilik odaklıdır. Motorda kullunılan yüksek kaliteli komponentler sayesinde motor uzun ömürlüdür.

OPERATÖR KONFORU...

Uluslararası standartlarda ROPS ve FOPS testlerinden geçmiş kabin en üst düzeyde güvenliği sağlar. Ergonomikkumanda kolları ve en ince detayına kadar düşünülmüş kontrol paneli operatörün emrine sunulmuştur.

MOTOR

Endüstriyel tip 1350 devir/dk.da 413 Nm. üretir.Düşük devirde ulaşılan yüksek tork değeri, yakıt tasarrufu sağlar.Kolay bulunubilen bol yedek parça ve düşük bakım maliyetleri motoru rakiplerinden üstün kılar.


ŞANZIMAN

Tam otomatik Powershift vites kutusu. Modülasyonlu vites değişimi ile sarsıntısız ve şanzımanı koruyan üstün teknoloji.

Çevrim Oranı 2.64/1 sıkıştırma oranı sayesinde yüksek çekiş gücü, tesviye işlerinde ve ön kova işlemlerinde az sar yat yüksek performans daha yüksek sürat ve ekonomi sağlar.


POMPA

Şanzıman ile akuple pompa sayesinde daha yüksek pompa verimi sağlanmştır. Daha az aktarma organı kullanılarak yakıt tüketimi azaltılmıştır. Direksiyona kumanda eden öncelik val pompa üzerine entegredir. Basitleştirilmiş hidrolik sistemden dolayı, servis ve yedek parça ihtiyacı azalmıştır.

 

Güçlü Servis ve
Yedek Parça

MST yurt içinde 50’den fazla noktadaki yetkili servis ağı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve etkin şekilde...
Devamını Oku

Geniş Ataşman Çeşitliliği

MST Beko Loderler geniş ataşman çeşitliliği ile tüm ihtiyaçlarınız için farklı sektör uygu- lamalarına yönelik...
Devamını Oku

Bizim İçin
Değerlisiniz

Operatör kabini ROPS (yuvarlanan cisimlere karşı) ve FOPS (düşen cisiemlere karşı) sertifikarına sahiptir...
Devamını Oku