MST

BİZE ULAŞIN    444 2 767
MST M300
MOTOR

MST M300 LC’yi rakiplerinden ayıran en belirgin özelliklerinden birisi sade ve akıllı yerleşim tasarımıdır. Bu tasarım sayesinde motor bölgesi bakım ve servis kolaylığı sağlayacak şekilde geniş ve kolay ulaşılabilir hale getirilmiştir.

HAVA FİLTRESİ

Geniş kapasiteli güçlü hava filtresi, motorun kirlenme riskini azaltarak, temizlik ve kartuş değiştirme aralıklarını uzatarak havada uçan parçacıkların %99.5’den fazlasını temizler.

SİGORTA PANELİ

Makinanın elektrik tesisatı suya ve toza dayanıklı özel olarak tasarlanmış bir bölme içerisine alınmıştır.

RADYATÖR ODASI

MST M300 LC’de verimliliğin artırılması, tıkanıklıkların önlenmesi ve temizlemede kolaylık sağlanması için, radyatör, direkt intercooler ve hidrolik yağı soğutucu birlikte gruplandırılmıştır ve bu oda motor bölgesinden tamamıyla izole edilerek maksimum verimlilikte soğutma elde edilmesi sağlanmıştır. Kolay ulaşılabilir ve zemin seviyesinden müdahale edilebilir tasarımı ile radyatörlerde bakım süreleri kısaltılmış ve servis edilebilirliği arttırılmıştır. Radyatörün ön bölümünde bulunan toz tutucu ızgara büyük partiküllerin radyatör finlerini kapatmasını engellerken, ayrıca kolayca çıkarılabilir ve hava ile temizlenebilir.

HİDROLİK ODASI

MST M300 LC’de Hidrolik sistem komponentleri ve filtreler kolay ulaşılabilecek ayrı bir bölmede toplanmıştır. MST M300 LC’de su ayırıcı filtre standart olarak sunulmaktadır.

SUN-ROOF

MST M300 LC’de hem çalışma sırasında kabin havalandırmasını sağlayan hem de kabin içine giren ışığı arttıtran son-roof standart olarak sunulmaktadır.

OTOMATİK ARIZA TESPİTİ

Kontak anahtarının açılmasıyla birlikte gerek motor çalışmadan ve gerekse motor çalıştıktan sonra makine üzerindeki tüm müşir ve sensörlerdeki arıza durumunu algılar ve kullanıcıyı uyarır. Arızanın tespiti ve açıklaması ekrana yansıtılarak tamiri kolaylaştırılır. Arızalar kaydedilir ve servis tarafından bağlanıldığında bu kayıtlara ulaşılabilir.

 

OTOMATİK RÖLANTİ (AUTO IDLE)

Levyeler nötr pozisyona alındığında sistem bunu otomatik olarak algılayarak motor devrini önce maksimum soğutmanın sağlandığı 1400rpm seviyesine daha sonra da motor rölanti değerine çekerek gereksiz yakıt harcanmasını engeller. Operatör levyelere tekrar dokunduğu anda motor devri ayarlanan çalışma modu seviyesine tekrar getirilir. Bu fonksiyon istenirse operatör tarafından aç-kapa yapılabilir.

 

KOLAY ATAŞMAN SEÇİMİ

MST M300 LC hidrolik ekskavatörlerinde kolay kullanım imkanı veren ve TFT ekran üzerinden takip edilebilen çok fonksiyonlu operatör panelinde, önceden tanımlanmış ataşman debi ayarları sayesinde, operatör kolaylıkla seçim yapabilir ve istediği ataşmanlar arasında geçiş yapabilir.

 

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

MST M300 LC hidrolik ekskavatörlerinde geri görüş kamerası standart donanım olarak sunulmaktadır.