1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. MST M300LC PIRIL iNŞAAT’a güç kattı!

MST M300LC PIRIL iNŞAAT’a güç kattı!

mst-m300lc-piril-insaata-guc-katti

Türkiye’nin lider iş makinaları üreticilerinden MST, sunduğu ürün gamıyla birbirinden farklı sektörlerde çözüm ortağı olmaya devam ediyor. 

Adana merkezli Pırıl İnşaat, İskenderun Atakaş Limanı’nda, 4 adet M300LC paletli ekskavatör ile günlük 21 saate varan tahmil tahliye çalışmaları yürütüyor. Pırıl İnşaat Genel Koordinatörü Canip Ünal ile faaliyetleri ve MST İş Makinaları hakkında konuştuk. 

Makina Parkuru MST’den

40 yıldır inşaat sektöründe olduğunu belirten Canip Ünal, MST’nin uzun süredir takip ettikleri bir marka olduğunu aktardı. MST ekibi ile kurdukları sıcak ilişkiler sonucunda toplam 6 kazıcı-yükleyici ve 4 adet de M300LC edindiklerini ifade eden Canip Ünal, ‘’Yoğun ve güç gerektiren işlerde kullandığımız makinalarımızın bugüne kadar ciddi hiçbir arızası olmadı. Ürünlerin kalitesi, üretim teknolojisi ve ise kattığı değer MST’yi seçmemize sebep oldu. Özellikle servis hizmeti ve yedek parçanın bulunabilirliği işlerimizi kolaylaştırıyor’’ dedi. 

Yüzde 15 Yakıt Tasarrufu

Zorlu bir iş yaptıklarını sözlerine ekleyen Pırıl İnsaat Genel Koordinatörü Canip Ünal, önceden kova tırnaklarının 500 saatte bir değiştirdiklerini M300LC’nin ise 2 katı dayanıklılık sağladığını vurguladı. Ünal, günde 21 saat çalışan makinalarında ortalama yüzde 15 yakıt tasarrufu sağladıklarını söyledi.

Bizimle Temasa Geçin!

MST İş Makinaları