MST

BİZE ULAŞIN    444 2 767
TELESKOPİK YÜKLEYİCİ
TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK YERLİ ÜRETİM
TELESKOPİK YÜKLEYİCİSİ ‘’MST’’

MST Teleskopik Yükleyiciler, ön planda tutulan operatör konforu, düşük bakım maliyeti ve ekonmik yakıt tüketimiyle de makina sahibinin gerçek dostudur.

İleri teknoloji ve dünyaca kabul görmüş komponentlerden oluşan MST Teleskopik Yükleyiciler; Tarım, İnşaat, Endüstriyel kullanım ve Geri Dönüşüm sektörlerine uygun 7 farklı model, donanım ve geniş ataşmman seçenekleri ile sizlerin yanında.

MOTOR

Dünyaca kabul görmüş Perkins Motor, TIER II-III normlarına uygun çevreci özelliğinin yanı sıra düşük devirde sunuduğu yüksek tork değeri sayesinde operatöre seri çalışma imkanı sunarken benzerlerine göre %10’a varan yakıt tasarrufu sağlar.

Yedek Parça bulunabilirliği ve düşük bakım maliyetleri sayesinde rakiplerine göre avantajlıdır.


ŞANZIMAN

Değişken deplasmanlı hidrostatik pompa ve iki kademeli dişli kutusuna bağlı hidromotor sayesinde operatöre yüksek çekiş gücü ve mükemmel kontrol sunar.

MST Teleskopik Yükleyicilerde Rexroth marka hidrostatik motor ve hidrolk pompa ile Dana marka akslar sürüş perfermansı ve rahatlığı en üst düzeye taşımaktadır. Hidrolik sistemde dünyaca kabul görmüş üreticilerin komponentleri kullanılmıştır.


ŞASİ VE BOM

3 boyutlu tasarım programlarıyla tasarlanarak en gelişmiş üretim teknolojileriyle üretilmiş uzun ömürlü ağır hizmet tipi monoblok şasi.

Yapılan tasarım, mukavemet analiz programları ile kontrol edilip, test standartlarında doğrulması yapıldıktan sonra seri üretime girmektedir. Böylece yüksek performans ve uzun ömür garanti edilmektedir.

 

Güçlü Servis ve
Yedek Parça

MST yurt içinde 50’den fazla noktadaki yetkili servis ağı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve etkin şekilde...
Devamını Oku

Geniş Ataşman Çeşitliliği

MST Teleskopik Yükleyiciler geniş ataşman çeşitliliği ile tüm ihtiyaçlarınız için farklı sektör uygu- lamalarına yönelik...
Devamını Oku

Bizim İçin
Değerlisiniz

Operatör kabini ROPS (yuvarlanan cisimlere karşı) ve FOPS (düşen cisiemlere karşı) sertifikarına sahiptir...
Devamını Oku