1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Kudu İnşaat, Makina Parkına MST Yatırımı Gerçekleştirdi!

Kudu İnşaat, Makina Parkına MST Yatırımı Gerçekleştirdi!

kudu-insaat-mst-gorseli

Konut, iş yeri ve rezidans inşaatları alanında birçok ilde faaliyet gösteren Kudu İnşaat, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla MST’den M220 LC paletli ekskavatör ile M25 UF mini paletli ekskavatör alımı gerçekleştirerek makina parkını güçlendirdi.

Kudu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kani Kudu, “Şirketimizde çalışan operatörlerin de görüşlerini alarak ve verimli çalışacağımıza kanaat getirerek önemli bir yatırım kararı aldık ve bir adet MST M220 LC paletli ekskavatör ile bir adet MST M25 UF mini paletli ekskavatörü parkımıza dâhil ettik. Önümüzdeki dönem iş potansiyelimize göre yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kudu, “Genel verimlilik, yakıt ve iş performanslarından memnunuz. Hem hafriyat hem temel kazı hem de kentsel dönüşüm yıkımlarında makinelerimizi değerlendirmeye başladık. Bizim için operatörlerin görüşleri de çok önemlidir. Onlardan aldığımız geri bildirimler de MST’nin hem yakıtta hem de genel performansta tatmin edici olduğu yönünde. Ayrıca makinelerin alım aşamasında termin sürelerine uyulması, satış danışmanlarının iş takiplerini iyi yapması ve zamanında teslim edilmesi bizi memnun etti. Bu değerlendirmelerden hareketle diğer grup şirketimiz olan Kudu Hafriyat bünyesinde de MST alımlarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Röportajın tamamına Forum Makina Ağustos sayısından ulaşabilirsiniz.

Bizimle Temasa Geçin!

MST İş Makinaları