1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Daha Az Yakıt Tüketen, Doğayla Dost: Yeni MST 642S ve 644S

Daha Az Yakıt Tüketen, Doğayla Dost: Yeni MST 642S ve 644S

mst-cevreci-ve-ekonomik-is-makinasi

İSTANBUL - ASKO Holding çatısı altında faaliyet gösteren MST İş Makinaları, yeni nesil teknolojilerle üretilen 642S ve 644S kazıcı yükleyicilerini tanıttı. Stage V motoru sayesinde havaya bıraktığı zararlı gaz ve partikülleri en az seviyeye çeken MST’nin S serisi kazıcı yükleyicileri, operatör konforunu önemseyen yeniliklerle satışa sunuldu. Güçlü, teknolojik ve kaliteli makinalar üreten MST, çalışma şartlarını iyileştirecek, operatör konfor ve ergonomisini ön planda tutan çalışmalarını devam ettiriyor.

MST, 642S ve 644S, doğa dostu STAGE V motoru ve düşük devirlerde yüksek tork üretme kabiliyeti ile operatörlerin en zorlu iş koşullarında bile tek bir parmakla yüksek performans elde etmelerine imkan tanırken, çevresel sürdürülebilirlik hedeflerine de katkı sağlıyor.

Çevreci ve Ekonomik İş Makinası

6S serisi makinalarda 904J serisi çevreye duyarlı STAGE V emisyon oranı düşük motor kullandıklarını söyleyen MST İş Makinaları Genel Müdürü Aydın Karlı, “Yeni nesil hidrolik sistem ve valflerle yakıt ekonomisi sağlanmaktadır” şeklinde konuştu.

MST Genel Müdürü Karlı, pazar çalışma şartları, müşteriler ve operatörlerden aldıkları geri bildirimlerle makinaları üretip pazara sunduklarını ifade ederek, “642S ve 644S makinalarımızda 25 noktada iyileştirmeler yaptık. Bu iyileştirmeler yapılırken operatör konforu ve ergonomisinin yanı sıra estetik görünüm de dikkate alındı. Yeni 6S serisi piyasanın en iyi görüş mesafesi ve açısına sahip olmakla beraber, makinanın titreşimi de en alt düzeye çekildi. Ayrıca gürültü seviyesi de 5 desibel aşağıya çekildi.” dedi.

Trendleri takip ederek makinada ön ve sağ göstergelerini tamamen dijitalleştirdiklerini de söyleyen Aydın Karlı, “Makinada djital klima da operatör konforunu artıracak şekilde tasarlandı. Öte yandan kabin içi dönüş ve kullanım rahatlığı artırıldı. 642S serisinde arka aksta yüzde yüz diferansiyel kilidi kullanarak, kaygan ve çamurlu zeminde makinanın çalışma verimliliğini artırdık” diye konuştu.

Aydın Karlı, dünyanın en çevreci iş makinası fabrikalarından birinde üretim yaptıklarını ve ASKO Holding’ten aldıkları güçle, müşterilere satış sonrası hizmet ve yedek parçayı kesintisiz olarak sunduklarını beyan etti.

Bizimle Temasa Geçin!

MST İş Makinaları